Estetik Fiyatları 2020

Vajina Estetiği Fiyatları 2020

73 / 100

Genital estetik olarak da adlandırılan vajina estetiği, kadınlarda genel olarak doğuştan meydana gelen veya daha sonradan oluşabilen vajina şekil bozuklukları ile vajina genişlemesi gibi olumsuz durumların ortaya çıkmasıyla yapılan cerrahi operasyonların başında gelmektedir. Son teknoloji cerrahi ve tıbbi cihazların kullanımı ile gerçekleştirilen operasyonlar sayesinde yaklaşık olarak %100 oranında başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Vajinal estetik alanında icra edilen cerrahi operasyonların biyolojik olarak başarılı sonuçlar vermesinin yanı sıra kadınlarda özgüven artışı sağlaması ve cinsel birliktelik esnasında daha yüksek oranda haz alma olanağı mümkün olabilmektedir.

Genital estetik uygulamaları arasında yer alan vajina estetik operasyonları arasında vajina daraltılması, pubis tepesinin düzeltilmesi, genişletilmesi, iç ve dış vajinal dudak küçültme, G noktası büyütme ve kızlık zarı dikimi gibi işlemler yer almaktadır.

Badem göz estetiği fiyatları ile ilgili bilgilere de bakabilirsiniz.

Güncel Vajina Estetiği Fiyatları

Vajinoplasti olarak da adlandırılan uygulamalarda hastalardan talep edilen fiyatlar estetik operasyonun yapıldığı kliniğe, estetik cerrahın mesleki tecrübesine ve operasyon sırasında kullanılan teknolojik aygıtlar ile malzemelere göre farklılık gösterebilmektedir. Genellikle yaklaşık 1 saat süren cerrahi operasyonlar için hastalardan vajina estetiği fiyatı olarak 4 – 5 bin TL civarında ücret talep edilmektedir.

Başlangıç fiyatı olarak belirlenen bu ücret, uygulama yapılacak estetik operasyonun kapsamına göre değişebilmektedir. Bazı kliniklerde hastaların vajina estetiği operasyonlarında daha yüksek rakamlarda fiyatlarla karşılaşması mümkün olabilmektedir. Labioplasti ve vajinoplasti ameliyatlarından sonra hasta aynı gün taburcu edilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı