Estetik Fiyatları 2020

Popo Protez Fiyatları 2020

Popo protezleri estetik ameliyat ile yerleştirilerek, kişinin popo üst kısmında daha dolgun görünüme ulaşan, dik kalçalara sahip olması sağlanır.

Popo Protez Fiyatları 2020

Popo protez fiyatları 2020 senesinde ortalama 2.000 ila 5.000 TL arasında değişir. Fiyatlarda oluşan değişimler protezin marka ve ölçü bilgilerine bağlı olarak gelişir.

Kalçanın üst kısmını dolgun gösteren ve kalçalara dik bir form kazandıran protezler ile aşırı düz kalçalara sahip olan bayanların kalça formunu belirginleştirmek için tercih ettikleri küçük ebatlı protezler arasında fiyat farkları yer alır.

 

 

Popo Protez Öncesi Sonrası

Popo Protez Sonrası Poponun dikleşmesi göze çarpıyor.

 

Popo Protez Yaptıran Ünlüler

 

  1. Kim Kardashian Popo Estetiği

 

Popo Protez Ameliyatı Fiyatları 2020

Popo protez ameliyatı fiyatları ortalama 3.000 ila 6.000 TL arasında değişir. Popo protezi estetik ameliyatı fiyatları, tercih edilen estetik cerrahın deneyimine, protezin fiyat, ölçü ve marka bilgilerine, operasyon ardından alınana konforlu sağlık hizmetlerine, hastanın kalça biçiminde yer alan sarkıklık problemlerinin düzeyine göre belirlenir.

Popo protezleri göğse uygulana protez çeşitleri ile eş değer niteliklere sahiptirler. Sadece anatomik açıdan farklı formlara sahiptirler. Popo protezleri estetik ameliyat ile yerleştirilerek, kişinin popo üst kısmında daha dolgun görünüme ulaşan, dik kalçalara sahip olması sağlanır.

İleri teknoloji ile tasarlanan popo protezlerinin fiyatları, protezlerin operasyon ardından kalıcı şekilde ömür boyu kullanılması özelliğine bağlı olarak şekillenir. Popo protez çeşitleri ile uygulanan cerrahi müdahaleler kapsamında kalıcı bir estetik operasyon sonucu elde edilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı