Estetik Fiyatları 2020

Popo Kaldırma Estetiği Fiyatları 2020

Popo kaldırma, her hastanın birbirinden farklı ihtiyaçlarını karşılamak için kişiye özel olarak uygulanan cerrahi bir süreçtir.

67 / 100

Popo Kaldırma Estetiği Fiyatları 2020

Değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte kullanılan yöntemler insanların güzellik algısını farklı bir boyuta taşımıştır.  Popo boyutu, şekli ya da cilt sarkıklığından dolayı kalçalarının görünümünden memnun olmayan kişiler popo kaldırma estetiği yaptırarak görünüşlerine güzellik katmaktadır. Popo kaldırma, her hastanın birbirinden farklı ihtiyaçlarını karşılamak için kişiye özel olarak uygulanan cerrahi bir süreçtir. Popo kaldırma estetiği yaptıran her hasta aslında görünümleri için bir yatırım yapmaktadır ve bu yatırımın fiyatı kullanılan malzemelere ve doktorun uzmanlığına göre değişiklik göstermektedir. 2020  yılı fiyatları başlangıç seviyesi ise 7000 tl civarındadır.

Popo kaldırma ameliyatı türü, fiyatını etkileyen unsurların en başında gelmektedir. Cerrahın kullandığı teknik ve uzman kadrosu ile cilt dokusuna zarar vermeden ciltteki sarkıklıkları gidererek popoyu sıkılaştırması gerekir. Elbette bunun için profesyonel ve uzman bir ekibe sahip olmak oldukça önemlidir buda maliyetin artmasına etki eden ikinci bir unsurdur. Popo estetiğinizi nerede yaptırdığınız da fiyatı etkilemektedir. Genel sağlık durumunuz ve tıbbı geçmişiniz diyabet hastalığına sahip olma durumunuz ya da bağışıklık eksikliği gibi rahatsızlıklarınız varsa bunlar popo estetiği yapılma durumunu etkilemekte ve maliyetleri arttırmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı