Estetik Fiyatları 2020

Gülüş Estetiği Fiyatları 2020

79 / 100

Kişinin mevcut gülüşüne doğal ve estetik bir görünüm kazanması amacıyla yapılan gülüş estetiği fiyatları da son yıllarda internet üzerinden en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Daha estetik bir gülüşe sahip olmak isteyen özellikle genç yaştaki kadınların başvurduğu gülüş estetiği uygulamalarında, dudak başta olmak üzere diş eti ve diş görünümü önce tek tek daha sonra hep bir arada değerlendirilerek en uyumlu sonuca ulaşılmak adına birtakım cerrahi operasyonlar yapılmaktadır. Uzman cerrahi hekimler tarafından yapılan gülüş estetiği sürecine dahil olacak işlemler, hastanın kişisel beklentileri ve gereksinimlerine göre değişiklik göstermektedir.

Ayrıca gamze estetiği fiyatları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Güncel Gülüş Estetiği Fiyatları

2020 yılında gülüş estetiği yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konular operasyonlar için talep edilen güncel fiyatlardır. Kişinin cinsiyetine, yüz hatlarına ve beklentilerine bağlı olarak farklı fiyatlandırmalar söz konusu olabilmektedir. Ayrıca operasyon yapılan diş sağlığı kliniği, diş hekiminin tecrübesi ve gülüş estetiği uygulamalarında kullanılan malzemelerin kalitesi de fiyatlandırmaların farklılaşmasında etkilidir.

Ortodontik tedavi gerekmeyen hastalarda birkaç seans yeterli olurken, dişlerde çapraşıklık bulunan hastalar için tedavi süreci daha uzun tutulabilmektedir. Bu durum da doğal olarak fiyatlandırmaya yansımaktadır. Gülüş estetiği uygulamalarında hastalardan talep edilen fiyatlar 3 – 4 bin TL seviyelerinden başlayıp, ihtiyaçlara ve beklentilere göre 10 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bazı diş kliniklerinde bu rakamın da üstünde cerrahi operasyonlar yapılabilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı