Estetik Fiyatları 2020

Gamze Estetiği Fiyatları 2020

Gamze estetiği nedir, nasıl yapılır, fiyatları ne kadar? Merak edilen gamze estetiği hakkında ayrıntıları buradan inceleyebilirsiniz.

73 / 100

Gamze Estetiği Fiyatları, doktordan doktora, klinikten kliniğe değişiklik gösterir. Gamze Estetiği operasyonunda doktor seçimi önemlidir.

Genetik açıdan yüzde yanak kısmında bulunan kasların kısa kalması sebebiyle oluşan gamzeler, esasında genetik açıdan anomali olarak nitelendirilse de bazı kişilerin estetik açıdan çok hoş bulması sebebiyle öne çıkan bir özellik niteliğindedir.

Doğuştan gelen gamzelerin zamanla kilo almalara ya da yaşın ilerlemesiyle birlikte görünüşlerini kaybettiği bilinmektedir. Gamzelerin belirgin hale getirilmesi ve görsel açıdan daha çekici ve güzel bir yüz görünümü elde edilmesi için gamze estetiği uygulamaları yapılmaktadır.

Uzman estetik cerrahlar tarafından gerçekleştirilen gamze estetiği uygulamaları, genellikle 30 dakikalık operasyonlar şeklinde tamamlanabilmektedir. Dokuyu destekleyen kaslara hekimin gözetiminde hasar verilerek doku çökmesi sağlanmakta ve böylelikle gamze estetiği uygulanarak yanak bölgesindeki gamzelerin daha belirgin gale getirilmesi sağlanabilmektedir.

Gamze göz estetiği fiyatları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Güncel Gamze Estetiği Fiyatları

Kişinin isteğine ve bireysel ihtiyaçlara göre gamze estetiği uygulamasındaki sınırlar belirlenmektedir. Ağız içinden yapılan kesiler sayesinde yanak görünümünde herhangi bir kalıcı iz meydana gelmemektedir. Ameliyat sonrasında kişilerin yumuşak ve çiğneme gerektirmeyecek besinler tüketmesi tavsiye edilmektedir.

Sağlık Bakanlığı’nın bu konuda ciddi yasaları olduğu için gamze estetiği fiyatları hakkında kesin bilgiler paylaşılmamakla birlikte, ortalama olarak fiyatların kliniğin kalitesine göre 3 ila 7 bin TL arasında değiştiği bilinmektedir.

Gamze estetiği ameliyatı olmak isteyen kişilerin, en kapsamlı ve net bilgileri doktor muayenesi olduktan sonra edinmeleri gerekmektedir. Çünkü kişilerin yüzünde bulunan gamzelerin belirginleştirilmesi kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı