Estetik Fiyatları 2020

Endoskopik Yüz Estetiği Fiyatları 2020

69 / 100

Endoskopik Yüz Estetiği Fiyatları 2020

Endoskopik yüz estetiği, yüz bölgesine yapılan cerrahi germe işlemidir. Daha çok orta yüz bölgesi olarak bilinen alanda yapılan bir müdahaledir. Bu müdahale yardımıyla, yüz bölgesinde bulunan kas yapıları doğal konumlarına geri yerleştirilir. Endoskop adı verilen kameralı araç sayesinde bu isimle anılır. Endoskopik yüz estetiği fiyatları 2020 yılında yüz tipine ve yaş aralığına göre değişiklik gösterebilir. Farklı görünüşler hedeflenmesi sebebiyle birçok çeşidi bulunmaktadır.

Endoskopik Yüz Estetiğinin Farkı Nedir?

Endoskopik yüz germe estetiği diğer işlemlerden farklı bir yol izler. Orta yüz germe ameliyatlarında, ağız içinden açılan bir kesikten hastaya müdahale edilir. Ancak endoskopik yüz estetiğinde, saçlı deri bölgesinden bir kesik atılır. Bu kesik içerisinden endoskop yardımıyla müdahale edilir. Çok küçük kameralar yardımıyla orta yüz bölgesi büyük ekranlara yansıtılır ve ameliyat bu yolla devam eder.

Ameliyat Sonrası Süreç Nasıl İlerler?

Ameliyat sonrası hastanın yüzünde oluşacak ödem ve şişlikleri önlemek için flasterler kullanılır. Çıkarılan flasterler sonrası gözlerde kalan hafif çekiklik zamanla tamamen ortadan kaybolur. Bir süre sonra yüz istenen şekli alır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı