Estetik Fiyatları 2020

Çene Estetiği Fiyatları 2020

54 / 100

Çene Estetiği Fiyatları

   Çene, yüzde ortada bulunması nedeniyle ifadeyi etkiler, yüzün olduğundan büyük ya da küçük görünmesine hatta eğri olduğu durumlarda yüzün yamuk görünmesine etki edebilmektedir. Bu gibi görünümlere yol açacak biçimde çene yapısına sahip olan insanlar çene estetiği yaptırmayı tercih edebilmektedir.

Çene törpüleme, çene ucu estetiği gibi iki farklı şekilde yapılan çene estetiğine ek olarak ortodontik tedaviye destek amaçlı olarak da yapılabilen çene ameliyatları mevcuttur. Yapılacak bu işlemlerin uzman kişiler tarafından, yeterli imkanların sağlandığı kurumlarda yapılması önemlidir. Aynı zamanda bu işlemlerin birçoğu için 18 yaşını tamamlamış olmak gerekmektedir.

   Çene estetiği uygulamalarının fiyatları yapılacak işleme, anestezi türüne, hastanın çene ve ağız yapısına göre farklılık göstermektedir. Hastanede kalınması durumu, ortodontik tedavi ihtiyacı gibi sebepler fiyatları arttırmaktadır.

Her kişinin çene yapısı farklı olduğundan yapılacak en uygun işlem uzman hekimler tarafından hastanın çene yapısı hassas bir şekilde incelenerek planlanır. Bu nedenle net bir fiyat aralığı vermek mümkün olmayıp en sağlıklı bilgi operasyonların yapılacağı kurumlarca yapılan gerekli muayeneden sonra alınabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı