Estetik Fiyatları 2020

Badem Göz Estetiği Fiyatları 2020

79 / 100

Son yıllarda estetik operasyonlar arasında en çok ilgi gören uygulamalar arasında yer alan badem göz estetiği, özellikle genç ve orta yaş kadınların hakkında bilgi sahibi olmak istedikleri estetik cerrahi ameliyatlar arasında yer almaktadır. Tıbbi literatürde koantoplasti olarak da adlandırılan badem göz ameliyatı, yüz bölgesinde kişinin altın orana sahip olmasında etkili olan en önemli estetik cerrahi müdahalelerden biridir. Göz çevresinde estetik bir görünüm elde edilmesi için uygulanan bu operasyon sonucunda, çekik ve iri gözler, anlamlı ve derin bakışlara sahip olmak mümkün olabilmektedir.

Yanak estetiği nedir, nasıl yapılır? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Güncel Badem Göz Estetiği Fiyatları

Badem göz estetiği her ne kadar tüm yaş grupları için geçerli olan bir uygulama olsa da genellikle genç yaştaki kadınların yoğun ilgi gösterdiği bir uygulamadır. Estetik operasyon olduğu için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından karşılanmayan badem göz estetiği fiyatları, 2020 yılında da geçmiş yıllarda olduğu gibi uygulama yapılan kliniğin kalitesi, operasyonu yapan estetik cerrahın tecrübesi ve uygulama tekniklerine göre değişiklik göçerebilmektedir.

Kalıcı olarak sonuç veren badem göz estetiği fiyatlarında ayrıca hastanın göz yapısı ve daha önce ameliyat geçirip geçirmediği de dikkate alınan unsurlar arasında yer almaktadır. Badem göz ameliyatı fiyatları ortalama olarak göz kapağı estetik fiyatlarında olduğu gibi 5 bin ila 6 bin TL’den başlayarak 10 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı